Pisemne oryginały opinii Pacjentek znajdują się w posiadaniu Gabinetu UROFEM i zostały umieszczone na stronie www.ginekologpoznan.com za zgodą Pacjentek.


 

Dr Kądziołka: kompetentny, bardzo miły, delikatny, wyrozumiały. Działa uspokajająco w sytuacjach stresowych. Jestem pacjentkom od 15 lat. Jestem super zadowolona.

03.2020r .  J.M.


Polecam doktora wszystkim pacjentkom. Pod jego opieką czułam się w pełni komfortowo. Jest lekarzem cierpliwym, troskliwym i dbającym o pacjenta w każdym momencie.

                                                                                                                   03.2020 r. M. R-M.


Pan Doktor jest bardzo profesjonalny, ma fantastyczne podejście do Pacjenta, wszystko cierpliwie i zrozumiale tłumaczy. Byłam u wielu lekarzy którzy mówili, że wszystko jest ze mną dobrze, dopiero Pan Doktor zlecił odpowiednie badania, które zdiagnozowały problem i zostały odpowiednio wyleczone. Zdecydowanie polecam.

                                                                                                                    03.2020 r. K. J.


Fachowa opieka, serdeczność i profesjonalizm. Gorąco polecam korzystanie z pomocy dr Kądziołki.

                                                                                                                    03.2020 r. A. B-S.


Panie Doktorze! Szkoda, że tak późno się o Panu dowiedziałam. Zauważyłam tę zmianę w lipcu 2017 roku i już szukałam pomocy ale bez skutku. Pół roku temu powiedziałam o moim problemie sąsiadce – U. K. – otrzymałam szczegóły dot. kontaktu i tym sposobem mogłam skorzystać z pomocy Pana Doktora, serdecznie dziękuję- będę polecać potrzebującym i w modlitwie Panu Bogu i wstawiennictwu Matki Bożej! Szczęść Boże!

                                                                                                                        luty 2020 r. A. S.


Korzystając z pessaru jestem zadowolona. Nie uciska, nie wypada, nie obciera. Komfort życia zdecydowanie lepszy. Gorąco polecam.

                                                                                                                           luty 2020 r. L. K.-K.


               PODZIĘKOWANIE DLA PANA DOKTORA PRZEMYSŁAWA KĄDZIOŁKI

                          Za wsparcie, życzliwość, troskę i profesjonalną opiekę.

 Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu.            

 Dziękuję Panie Doktorze, że był Pan ze mną traktując swoją pracę nie tylko jako zawód lecz przede wszystkim jak powołanie. Do tej pory czuję i pamiętam Pana pozytywne podejście i jego siłę związaną z niesieniem mi pomocy. Wdzięczność to pamięć serca….. W moim pozostanie Pan już na zawsze.

                                                                                                                                           K.P. 2020 r.


Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Podczas wizyt panuje miła i ciepła atmosfera. Doktor Kądziołka utrzymuje właściwy kontakt z pacjentem. Cechuje go duża kompetencja i właściwe podejście do człowieka.

 

                                                                                                                     M. S.-W. 2019 r.


 

 Dzięki pomocy pana Doktora zdecydowałam się na zabieg, który bardzo poprawił jakość mojego życia. Spotkałam się z dużą życzliwością, profesjonalizmem i dyskrecją.

                                                                                                                      A.O. 2019 r.


 

Profesjonalnie, badanie bezbolesne. Pan doktor bardzo spokojny i życzliwy.

 

                                                                                                                    J.J. 2 019 r.


 

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Przemysławowi Kądziołce za przyjazne podejście do pacjenta i za leczenie i troskę. Serdecznie polecam innym pacjentkom. Zadowolona pacjentka.

 

                                                                                                                    T.K. 2019 r.


 

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za pomoc udzieloną mojej 90 letniej Mamie. Dzięki pessaroterapii narządy ułożyły się prawidłowo i mama nie ma problemu. Żałuję mocno, że tak późno dowiedziałam się o lekarzu, który potrafi w ten sposób pomóc bo mama miała do tej chwili cewnik.

 E.K. i G. K.

 


 

Dziękuję bardzo za pomoc, teraz bez problemu mogę gdziekolwiek wyjechać.

 

                                                                                                                       E.S.


 

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalizm, humor, zawsze miła i życzliwa atmosfera! Mam ogromne zaufanie i czuję się bezpiecznie. Zawsze w dobrych rękach od 14 lat… J

 

                                                                                                                     I.S.


 

Polecam wizytę u Pana doktora. To godny zaufania, zawsze miły profesjonalista, operacja na 6+, opieka również.

 

                                                                                                                       M. 2019 r.

 


Wyrażam bardzo pozytywną opinię dr Przemysławowi Kądziołce po kilku wizytach które odbyłam w Urofemie.

Dr Kądziołka jest miłym i sympatycznym człowiekiem Zajmuje się pacjentką profesjonalnie i rzetelnie, a jednocześnie delikatnie, chroniąc sferę intymną pacjentki. Jest punktualny, a terminy wizyt nie są odległe. Dr Kądziołka po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu szczegółowo odpowiada na pytania i proponuje leczenie stosowne do występującego problemu.

U dr Kądziołki pojawiłam się po kilkuletnim borykaniu się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Jestem pacjentką po dwóch dużych ciążach i menopauzie. Schorzenie z którym zgłosiłam się do Urofem-u bardzo ograniczało moje życie. Utrudniało szybkie chodzenie, jazdę na rowerze, taniec, który bardzo lubię. Byłam skrępowana używaniem coraz to grubszych profesjonalnych wkładem wchłaniających, a ćwiczenia mięśni dna miednicy, które wykonywałam samodzielnie na podstawie licznie ostatnio pojawijących się w prasie kobiecej instrukcji, nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Dr Kądziołka przeprowadził stosowne badania lekarskie, które praktycznie wskazywało na konieczność przeprowadzenia operacji chirurgicznej. Jednakże w celu jej zapobiegnięcia zaproponował pessaroterapię, o której już wcześniej dowiedziałam się z portali internetowych. Miałam używać pessar w celu spowodowania odpowiedniego położenia cewki moczowej, które zapobiegnie wyciekowi moczu. Już na drugiej wizycie dr Kądziołka trafnie dopasował mi silikonowy pessar, którego stosowanie doskonale poprawiło mi komfort życia. Wreszcie pozbyłam się grubych, niewygodnych wkładek wchłaniających.

Dobrze dobrany pessar jest miękki, łatwy w wyjmowaniu i wkładaniu oraz utrzymaniu w czystości. Jest tak wygodny, że nie odczuwa się jego obecności. Dzięki pessarowi mogę obecnie spokojnie podbiec do tramwaju, pobiegać z wnukami, jeździć na rowerze, pływać i tańczyć. Moje życie nabrało innych barw.

Polecam pessaroterapię u dr Kądziołki wszystkim kobietom, które mają problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

         Pierwsza wizyta w Urofem-ie i przełamanie wstydu to już połowa sukcesu.

Pessaroterapia jest super!!!

 

                                                                                  Jolanta pacjentka 50+, 2019 r.


 

 Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Podczas wizyt panuje miła i ciepła atmosfera. Doktor Kądziołka utrzymuje właściwy kontakt z pacjentem. Cechuje go duża kompetencja i właściwe podejście do człowieka.

 

                                                                                                                     M. S.-W. 2019 r.


 

Dzięki pomocy pana Doktora zdecydowałam się na zabieg, który bardzo poprawił jakość mojego życia. Spotkałam się z dużą życzliwością, profesjonalizmem i dyskrecją.

                                                                                                                     A.O. 2019 r.


 

Profesjonalnie, badanie bezbolesne. Pan doktor bardzo spokojny i życzliwy.

                                                                                                                   J.J. 2019 r.


 

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Przemysławowi Kądziołce za przyjazne podejście do pacjenta i za leczenie i troskę. Serdecznie polecam innym pacjentkom. Zadowolona pacjentka.

 

                                                                                                                     T.K. 2019


 

Około 30 lat przychodzę do Pana doktora. Jestem wdzięczna za Jego opiekę, pomoc i wyleczenie mnie z różnych dolegliwości. Serdecznie polecam wszystkim.

 

                                                                                                                       A.B. 2019 r.


 

Z opieki doktora Kądziołki korzystam od 27 lat. W tej szczególnej dziedzinie medycyny jaką jest ginekologia, intymna sfera kobiecości jest narażona na ogromne poczucie dyskomfortu. Przez wszystkie lata kontroli, poród, leczenie u doktora Kądziołki nigdy nie czułam się zawstydzona i zestresowana. Doktor wprowadza atmosferę, która pozwala się odprężyć i zażartować. Szczególny rodzaj zaufania, który wzbudza, pamiętanie pacjentek, profesjonalizm opieki, wszystko to powoduje, że serdecznie polecam doktora Kądziołkę jako ginekologa zarówno młodym kobietom jak i dojrzałym paniom.

10.02.2017 r.

Agnieszka Sz.


Bardzo serdecznie mogę polecić doktora Kądziołkę. Wizyty są bardzo profesjonalne. Pan doktor bardzo szczegółowo odpowiada na pytania. Jest niezwykle cierpliwym i dobrym człowiekiem.

16.02.2017 r.

Karolina P.


Dr Kądziołka prowadził obie moje ciąże. Zawsze można było na niego liczyć. Do pacjentki podchodzi z wielką delikatnością i troską. Gorąco polecam.                                                                                

16.03.2017 r.

Zuzanna   K.


Wizyta u pana doktora jest bardzo przyjemna, bez stresu, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy. Super przychodnia! Super recepcja! Super lekarz!

23.03.2017 r                                                                                

Natalia K.


 Pan doktor jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem, co powoduje, że wizyta i badanie nie jest stresujące. Polecam każdej kobiecie.

11.04.2017 r.                                                                              

Natalia. A.


 Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor jest przemiłym, ciepłym i troskliwym człowiekiem, a do tego świetnym specjalistą. Podczas każdej wizyty czuję się komfortowo i bezpiecznie, dostaję odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Serdecznie polecam.

22.04.2017 r.  

Anna K.


Jesteśmy zachwyceni wizytą u Pana doktora Przemysława Kądziołki. Nie wyobrażamy sobie, żeby inny lekarz prowadził ciąże. Oprócz profesjonalnego podejścia do pacjentki, Pan doktor wykazuje dużo ciepła, zrozumienia oraz cierpliwości. Na pewno przy kolejnych ciążach będziemy korzystać z pomocy Pana doktora.

25.04.2017 r.  

D.M


Osobiście wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką Pan Kądziołka otacza mnie zarówno w trakcie ciąży jak i porodu. Korzystamy obecnie po raz trzeci a usług dr Kądziołki i zawsze spotykamy się z serdeczną wręcz rodzinną atmosferą. Z czystym sumieniem możemy polecić przyszłym rodzicom Pana Przemysława jako profesjonalnego opiekuna w ciąży i nie tylko.

09.05.2017r.

Beata G.


Po wizycie czuję się spokojna i szczęśliwa o moje dziecko. Pan doktor ma czas aby odpowiedzieć na każde moje pytanie. Odpowiedzi pana doktora są zrozumiałe i wyczerpujące.

16.05.2017 r. 

Ewelina. Z


Po wizycie u pana doktora jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia, dokładnego przebadania, zawsze odpowiada na moje pytania, wątpliwości. Będę już na zawsze panu doktorowi wdzięczna, że doprowadził mnie do zdrowia po mojej pierwszej, tragicznej dla mnie ciąży.

18.05.2017 r.

Anna P. 


Profesjonalizm, optymizm, dokładna informacja. Pacjent czuje się zaopiekowany.

08.06.2017 r.

Joanna W.


Do Pana doktora Przemysława Kądziołki po raz pierwszy wybrałam się ponad 5 lat temu i doktora odwiedzam do dnia dzisiejszego. Pan doktor jest dobrym specjalistą, można na niego liczyć o każdej porze dnia i gdy tylko coś się wydarzy zawsze jest chętny do pomocy. Polecam każdej kobiecie, która jeszcze nie dokonała wyboru swojego ginekologa.

22.06.2017 

Anna J.


Do gabinetu dr. Kądziołki trafiłam niedawno po bardzo pozytywnych opiniach znajomej. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży przez Pana doktora. Gabinet jest bardzo przyjazny, zapewnia komfort podczas wizyty. Pana doktora można określić jako osobę kompetentną, przekazującą wiedzę w sposób fachowy i jasny. Bardzo polecam.

27.06.2017 r.                                                                        

Agnieszka N.         


Pan doktor Kądziołka prowadził moje 3 ciąże, zawsze miał dla mnie czas, był rzetelny, odpowiadał na wszystkie moje pytania, był dostępny telefonicznie, polecam usługi pana doktora.

27.06.2017 r.                                                                                  

Joanna K.


 

 Polecam Pana Doktora wszystkim. Bardzo dobry specjalista, konkretny i zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi. Wspaniały i wyrozumiały człowiek, który sprawia, że wizyta staje się mniej stresująca. Do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

26.06.2017 r.                                                                                     

Karolina C.


Ja jako osoba towarzysząca mojej żonie podczas wizyty u Pana doktora jestem bardzo zadowolony jak Pan doktor opiekuje się moją żoną i przyszłą córeczką. Na każde pytanie zadane Panu doktorowi mam wyczerpującą odpowiedź. Polecam wszystkim kobietom Pana doktora bo jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie z jakim miałem do czynienia. P.s. najbardziej lubię patrzeć kiedy moja małżonka wychodzi z gabinetu z radością na twarzy.

07.2017 r.

  M.K.


 

 

Od 6 lat jestem pod opieką Pana Doktora, obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Z całą stanowczością mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Lekarz doświadczony, profesjonalny, wykwalifikowany oraz cierpliwy. Dokładnie zbada, spokojnie i rzeczowo odpowie na każde pytanie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze i pełnym komforcie. Polecam serdecznie!

01.08.2017 r.

   K. S.

 


Doktor Kądziołka kompetentny, wrażliwy, miły, cierpliwy. Tłumaczy wszelkie wątpliwości. Cechuje go wysoka kultura osobista. Jestem pacjentką doktora od 23 lat.

04.08.2017 r.

E. M.


 

Troskliwy i dbający o pacjentkę. Pan Doktor zawsze ma czas, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości czy dodać otuchy. Świetny specjalista i ciepły człowiek.

  14.09.2017 r.

  T. J. 


 

Wspaniały lekarz. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Opieka na najwyższym poziomie. Polecamy z całego serca.

  19.09.2017 r.

  I.B.


 

Pan dr. Kądziołka – WSPANIAŁY FACET I WSPANIAŁY LEKARZ !. Kompetentny i miły w obyciu. Pacjent czuje że jest w dobrych rękach i może liczyć na pomoc w każdym przypadku ( jestem po 2 operacjach). Serdecznie polecam.

19.09.2017 r.

 F.K


 

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalizm, humor, zawsze miła, życzliwa atmosfera! Mam ogromne zaufanie, czuję się bezpiecznie. Zawsze w dobrych rękach od 14 lat…

                                                                                                                                           I.S.


 

Polecam wizytę u Pana Doktora. To godny zaufania, zawsze miły profesjonalista. Operacja na 6+, opieka również.

 M.


 

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Podczas wizyt panuje miła i ciepła atmosfera. Doktor Kądziołka utrzymuje właściwy kontakt z pacjentem. Cechuje go duża kompetencja i właściwe podejście do człowieka.

                                                                                                                                        M. S-W.


 

Dziękuję bardzo za pomoc. Teraz bezproblemowo mogę gdziekolwiek wyjechać.

                                                                                                                                        E. S.


 

Dzięki pomocy pana Doktora zdecydowałam się na zabieg, który bardzo poprawił jakość mojego życia. Spotkałam się z dużą życzliwością, profesjonalizmem i dyskrecją.

A.O.


 

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za pomoc udzieloną mojej 90- letniej Mamie. Dzięki pessaroterapii narządy ułożyły się prawidłowo i mama nie ma problemu. Żałuję mocno, że za późno dowiedziałam się o lekarzu, który potrafi w ten sposób pomóc bo do tej pory mama miała cewnik.

                                                                                                                                             E. K.

 


 

Serdecznie dziękuję panu Doktorowi Przemysławowi Kądziołce za przyjazne podejście do pacjenta, za leczenie i troskę. Serdecznie polecam innym pacjentkom. Zadowolona pacjentka

                                                                                                                                           T. K.

 


 

Około 30 lat przychodzę do Pana doktora. Jestem wdzięczna za Jego opiekę, pomoc i wyleczenie mnie z różnych dolegliwości. Serdecznie polecam wszystkim.

A.B.